Türkiye Sanayisinde Büyüyen Güç

Türkiye Sanayisine Katkımız Her Geçen Gün Artıyor.

Hiçbir Zaman Teknik Zorluklardan Korkmadık

120 kişilik Çalışan Kadrosuyla 8000 M2 Alanda Metal Sac Üretimi ve Talaşlı İmalat Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.

Son Teknoloji Ürünleriyle Donatılmış Makina Parkı

İş Uyumuna Göre Çeşitli Matkap, İş Makinaları, Testere, Makas, Freze, Torna, Kaynak, Punta, Sürücülerle Çok Geniş Makina Parkımızla Sanayide Lider Firmalardan Biri Olmanın Gururunu Yaşıyoruz.

Müşterilerimizin Beklentilerini ve İhtiyaçlarını Biliyoruz

Müşterilerimizin İhtiyaçlarına İstenilen Zamanda, Beklenilen Kalitede Cevap Vermeye Devam Ediyoruz.

Güvenilir Çözüm Ortağınız

Bugüne Kadar Olduğu Gibi Gelecekte de Tüm Projeleriniz İçin Çözüm Ortaklığı Sunarak Sizlerin Güvenine Layık Olmaya Çalışacaktır.

2000 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Veriyoruz.

Yorulmadık Sıkılmadık İşimizi Seviyoruz. İnovasyon Tutkumuz Durmak Bilmiyor.

MAKİNA PARKI

15 Ton dan 630 tona kadar press makinaları. İş uyumuna göre çeşitli Matkap, İş makinaları,Testere, Makas, Freze, Torna, Kaynak, Punta, Sürücülerle çok geniş makina parkımızla sanayideki lider firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Presler

Kalıphane

Punta

Talaşlı İmalat

İşletme

Gruplama

Depo ve Sevkiyat

Diğer
Makinalar

HAKKIMIZDA

Ana faaliyet alanı otomotiv ve beyaz eşya sektörleri olan firmamız; 2000 Yılında Teksan Sanayi Sitesinde 250 m2lik bir atölyede talaşlı imalat üretimiyle hizmet vermeye başlamıştır.

2006 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ nde 1000 m2 lik alana taşınarak gelişme yolunda ilk adımını atan Tek Metal Plastik, 2008 yılından bu yana,  8000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında metal sac üretimi ve talaşlı imalat alanlarında her geçen yıl faaliyet alanını, ürün ve müşteri yelpazesini genişleterek, sektöründe öncü şirketlerden oluşan müşterilerine hizmet vermektedir.

Toplam 120 kişilik çalışan kadrosu, 15 – 630 ton arası eksantrik ve hidrolik presleri ile 0,2 mm – 8 mm arası kalınlıkta 15000 ton sac parça şekillendirmekte; talaşlı imalat ile Ø 10- Ø40 arasında  300 ton mil ve Ø13-Ø22 mm arasında 250000 metre boru işleyerek, yıllık ortalama 30 milyon adet parça üretimi yapmaktadır.

 

Yazının Devamı...

FAALİYET ALANLARI

Tek Metal&Plastik

Otomotiv

Makine parkımızı geliştirerek Otomotiv Yan Sanayinde kullanılan kaynaklı metal parçalar ve sac malzemelerin üretimini de gerçekleştirmektedir.

Tek Metal&Plastik

Beyaz Eşya

Esnek üretim kabiliyeti, kaliteli malzemeyi rekabetçi fiyata sunma ilkesi ve müşteri odaklı anlayışıyla beyaz eşya sektörü için artan hacimlerde metal parça üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Tek Metal&Plastik Firması

Bilişim

İlerleyen teknolojiye paralel üretilen yeni nesil cihazların çelik ve plastik kaplamalarını dünya avrupa standartlarında özenle üretiyoruz.

Tek Metal&Plastik Firması

Demir Yolu

Beton travers için ray bağlantı cıvataları çift sarım raylı rondela krapo bulonu ve somunu

Tek Metal&Plastik Firması

Madencilik

Özel İmalat Maden Profilleri (istenilen ölçü ve ebatlarda imalat yapılır).

Tek Metal&Plastik Firması

Havacılık

Uçak ve Havacılık Endüstrisi, tüm diğer ekonomik sektörlerde ve firmalarda biriken teknolojik know-how, bileşik malzeme, organizasyon, standart ve mühendislik bilgisini, sermaye birikimini, araştırma geliştirme potansiyelini kullanır.

Tek Metal&Plastik Firması

Isıtma

Yapıların ısıtma çelik malzeme üretimi

Tek Metal&Plastik

Soğutma

Soğutma grubu ürünler klima parçaları havalandırma ve hava değişim pervaneleri üretimi.